TEMPO KONDELA - Fidel tölgy D
0 / 5
0 / 5
Nappali bútor > Polcok > Polc D, tölgy craft arany/grafit szürke, FIDEL Anyag: DTD laminált Szín: tölgy craft arany/grafit szürke Méretei (SzéxMéxMa) : 135x25x33,2 cm Anyag vastagsága: 16 mm Bontásban szállítva.
| Termék ID: | #1572609 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 33.2 cm |
| Mélység: | 25 cm |
| Szélesség: | 135 cm |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Fali polc |