TEMPO KONDELA - Gana Fy fekete 11044-5
5 / 5
5 / 5
Hálószoba bútorok > Komódok és polcok > Polcok > Polc, fekete fényes, 30x25, GANA FY 11044-5 Polc, mely tökéletesen kiegészíti falát. Anyag: MDF Változat: fekete fényes Méretek (SzéxMéxMa): 30x25x5 cm A polc terhelhetősége 5-8 kg
| Termék ID: | #1572621 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 5 cm |
| Mélység: | 25 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Fali polc |