TEMPO KONDELA - RESITA TYP 4 sonoma
0 / 5
0 / 5
Anyag: laminált DTDSzín: sonoma tölgyMéretek (SzxVxH): 70,6x35x79,5 cmNyitott tárolóhely2 polcHárom tárolóhelySzétszerelve szállítva
| Termék ID: | #1572419 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 79.5 cm |
| Mélység: | 35 cm |
| Szélesség: | 70.6 cm |
| Szín: | Világosbarna |
| Típus: | Fali polc |