TEMPO KONDELA - RIOMA TYP 02
0 / 5
0 / 5
Magas állvány, artisan tölgy/fehér, RIOMA TYP 02 Nappali bútor > Polcok RIOMA 02 polc Anyag: laminált DTD Szín:artisan tölgy /fehér Méretek (SzéxMéxMa): 50x38x217,8 cm Anyagvastagság: 22 mm Öt polc Minőségi szlovák termék Lapraszerelten szállítva
| Termék ID: | #1572691 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 217.8 cm |
| Mélység: | 38 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | Világosbarna |
| Típus: | Állópolc |