TEMPO KONDELA - Sudbury
0 / 5
0 / 5
Nappali bútor > Polcok > Polc I, tölgy craft arany/tölgy craft fehér, SUDBURY Anyag: DTD laminált Szín: tölgy craft arany/tölgy craft fehér Méretei (SzéxMéxMa): 130x20x25 cm Anyag vastagsága: 16 mm Bontásban szállítva.
| Termék ID: | #1572968 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 130 cm |
| Szín: | Fehér |
| Típus: | Fali polc |