TEMPO KONDELA - TEYO Falipolc
5 / 5
5 / 5
Falipolc 120 TEYO Anyag: laminált DTD Színe: sonoma tölgy Méretek (SzéxMéxMa): 120x23x45,5 cm Szállítás szétszerelve. - Mindigbútor
| Termék ID: | #1572817 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 45.5 cm |
| Mélység: | 23 cm |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szín: | Világosbarna |
| Típus: | Fali polc |