VASAGLE - Tároló polc / állópolc - Vasagle Loft - 56 x 137 cm
0 / 5
0 / 5
Vasagle Loft univerzális tároló polc, loft stílusban, a fekete fém váz és industrial stílusú bútorlap. 4 polcos kivitel, mozgalmas, lépcső hatású formatervezésű, praktikus bútor bármilyen helyiségbe, könyvek, dísztárgyak és egyéb használati eszközök mindennapi tárolására. Anyaga rozsdamentes porfestett acél és nagy tartósságú bútorlap ABS élfóliákkal, ami ellenál a mechanikai sérüléseknek. Állítható magasságú lábak. Szélesség: 56 cm Magasság: 137.5 cm Mélység a polc alsó részén: 34 cm Anyaga: DTD laminált lemez, 16 mm vastag
| Termék ID: | #1572458 |
| Anyag: | MDF bútorlap ABS élfóliával, Rozsdamentes acél |
| Csomagolás: | Lapra szerelve, megerősített karton csomagolásban |
| deliveryTime: | 3 |
| Magasság: | 137 cm |
| Mélység: | 34 cm |
| Méret: | 56 x 137 x 34 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Szín: | Barna, Fekete |
| Telepítési mód: | Padlóra |