VASAGLE - Tároló polc / könyvespolc - Vasagle Loft - 33 x 170 cm
0 / 5
0 / 5
Vasagle Loft univerzális tároló polc, loft stílusban, a fekete fém váz és industrial stílusú bútorlap modern, esztétikus látványt nyújt. 5 polcos kialakítás, mozgalmas, lépcső hatású formatervezésű, praktikus bútor bármilyen helyiségbe, könyvek, dísztárgyak és egyéb használati eszközök mindennapi tárolására. A nyaga rozsdamentes porfestett acél és nagy tartósságú bútorlap ABS élfóliákkal, ami ellenál a mechanikai sérüléseknek. Szélesség: 33.8 cm Magasság: 170 cm Mélység a polc alsó részén: 30 cm Anyaga: DTD laminált lemez, 16 mm
| Termék ID: | #1572702 |
| Anyag: | MDF bútorlap ABS élfóliával, Rozsdamentes acél |
| Csomagolás: | Lapra szerelve, megerősített karton csomagolásban |
| deliveryTime: | 3 |
| Magasság: | 170 cm |
| Mélység: | 30 cm |
| Méret: | 33.8 x 170 x 30 cm |
| Szélesség: | 33.8 cm |
| Szín: | Barna, Fekete |
| Telepítési mód: | Padlóra |