OfficeArt - Csomagolószalag 48 mm x 50 Méter Barna 40 Mikron (48X50B)
0 / 5
0 / 5
Irodába, iskolába és otthoni használatra egyaránt ajánlott. Hagyományos barna csomagolószalag. Kartondoboz-lezáró szalag nehéz kartondobozok, csomagok és tasakok lezárásához, erős tapadás, nagy szakítószilárdság, alkalmazható hullámpapír és merev karton lezárására is, egyenletes, lecsévélés. Kiváló ár-érték arányú. Teljes vastagság: 40 micron.
| Termék ID: | #4093714 |
| Cikkszám: | 48X50B |
| EAN kód: | 5996368214928 |
| Főkategória: | Irodaszer |
| Hosszúság (cm): | 9.6 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 4.6 cm |
| Súly (gr): | 120 gr |
| Súly (kg): | 0.12 |
| Szélesség (cm): | 9.6 cm |
| Terméktípus: | Ragasztószalag |