Ragasztószalag adagoló nehezékkel ellátott EVO (EV4K22)
0 / 5
0 / 5
Klasszikus formájú, nehezékkel ellátott asztali ragasztószalag-cellux adagoló. Maximum 19 mm széles tekercsek adagolására alkalmas. Vegyes színekben kapható Katalóguskód: 35024
| Termék ID: | #4093723 |
| Cikkszám: | EV4K22 |
| EAN kód: | 6425998008854 |
| Rendelési kód: | 35024 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1 cm |
| Termék magassága: | 0.6 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |