Ragasztószalag EXTRA POWER 50mmx10m fekete TESA (56348-00001-06)
0 / 5
0 / 5
A tesa® extra Power Universal egy univerzális javítószalag, melyet extra erős tapadóerő jellemez. Ez egy kitűnő, extra erős és sokoldalú javítószalag, amely alkalmazások széles köréhez megfelelő. Annak ellenére, hogy rendkívül erős, ez a javítószalag kézzel könnyen téphető, és ezért mindig kész a gyors javításokra, barkácsolásra, rögzítésre, kötegelésre, megerősítésre, jelölésre és sok minden másra. Beltéri és kültéri alkalmazásokra szánt univerzális javítószalagként kellően időjárásálló és szinte minden felületen tapad. Katalóguskód: 17532
| Termék ID: | #4093899 |
| Cikkszám: | 56348-00001-06 |
| EAN kód: | 4042448032898 |
| Rendelési kód: | 17532 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1 cm |
| Termék magassága: | 0.5 cm |
| Termék szélessége: | 0.95 cm |