tesa - Csomagolószalag 48 mm x 50 m Barna (7550070001)
0 / 5
0 / 5
Irodába, iskolába és otthoni használatra egyaránt ajánlott. Tesa 04280-93 csomagolószalag barna címkézett 50mx48mm. Kartondoboz-lezáró szalag nehéz kartondobozok, csomagok és tasakok lezárásához, erős tapadás, nagy szakítószilárdság, alkalmazható hullámpapír és merev karton lezárására is, egyenletes, lecsévélés. Minden tesa® kézi adagolóval használható.
| Termék ID: | #4094428 |
| Cikkszám: | 7550070001 |
| EAN kód: | 4042448276148 |
| Főkategória: | Irodaszer |
| Hosszúság (cm): | 9.7 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 4.6 cm |
| Súly (gr): | 120 gr |
| Súly (kg): | 0.12 |
| Szélesség (cm): | 9.7 cm |
| Terméktípus: | Ragasztószalag |