tesa - Ragasztószalag 19 mm x 33 m (7550067001)
0 / 5
0 / 5
Irodába, iskolába és otthoni használatra egyaránt ajánlott. Tesa Basic 58544 ragasztószalag 33mx19mm. Általános célú öntapadó irodai ragasztószalag. Megbízható minőség. Teljesen átlátszó. Különböző méretekben.
| Termék ID: | #4094322 |
| Cikkszám: | 7550067001 |
| EAN kód: | 4042448262325 |
| Főkategória: | Irodaszer |
| Hosszúság (cm): | 7 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 2 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 7 cm |
| Terméktípus: | Ragasztószalag |