bunnyNature - FreshGrass Hay 3kg
0 / 5
0 / 5
Friss széna Egyedi táplálék nyulaknak és rágcsálóknak A széna alapvető táplálék sok állat számára. Jelentős részét teszi ki a étrendnek, ezért nagyon fontos a minősége. A bunny FrissFű széna biztosítja a legmagasabb minőséget és a maximális változatosságot. Természetes növényi változatosság Gondos, beltéri szárítás Rostgazdag, ropogós és pormentes Származás, minőség és feldolgozás A növények változatossága, feldolgozásuk és rostszerkezetük kiemelt fontosságú összetevői a prémium szénának. Magas elvárásainkkal biztosítjuk termékünk állandó minőségét, a növények változatosságával pedig biztosítjuk, hogy a széna a lehető legfinomabb és legtáplálóbb legyen. Ennek megőrzése érdekében a feldolgozás során csak olyan szénát használunk fel, melyet beltéren, gondosan szárítottak. Így elkerülhetők a veszélyes környezeti tényezők és a széna olyan tiszta marad, mintha egyenes a mezőn szedték volna, minden vitamintartalmával együtt. Mivel a szénának rostban gazdagnak, ropogósnak és pormentesnek kell lennie, csak az ilyen minőségű széna kerül a zsákjainkba. A ropogós szárak, és az optimális nyersrosttartalom együtt szükséges a megfelelő fogkopáshoz és az egészséges emésztőrendszerhez. A por egyszerűen nem való a szénás zsákba, mert irritálhatja az állatok légzőszerveit és szemét. Mi különösen jó minőségű szénát biztosítunk, így az állatok jól érzik magukat.
| Termék ID: | #3395709 |
| EAN kód: | 4018761711178 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | natúr |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | natúr |
| Mennyiség: | 3 kg |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| Termék hosszúsága: | 48 cm |
| Termék magassága: | 50 cm |
| Termék szélessége: | 20 cm |