bunnyNature - Hay from Nature Conservation Meadows 1, 7kg
0 / 5
0 / 5
Természetvédelmi mezőkről származó széna Egyedi táplálék nyulaknak és rágcsálóknak - Egyedi növények és változatos gyógynövények - A legjobb minőségű virág- és gyógynövényrészek - Változatos íz - Kézzel szedett és csomagolt - Meleg levegővel gondosan szárított -CO2 semleges- - Hosszú, ropogós szárak A legtermészetesebb és legkiválóbb minőségű széna, amit csak el tud képzelni. Magától értetődő, hogy természetvédelmi tájakról érkezik: mentes mindenféle növényvédőszertől és műtrágyától. Ez az igazi otthona a változatos és természetes növényeknek, olyan összetétellel, amelyet mesterséges módon képtelenség lenne megteremteni. De még a természetvédelmi tájakon burjánzó növényzet is igényli a nyírást (a megfelelő időpontban), mert ez az egyetlen módja a változatosság fenntartásának, aminek köszönhetően vonzó marad az állatok számára. Ez is része a bunny-féle fenntarthatósági ciklusnak. Mi lenyírjuk a szénát a természetvédelmi területeken, hogy az állatok később is megtalálhassák a számukra oly értékes élelmet, és mindemellett egyedi minőségű, összetételű és struktúrájú szénához jutunk. Analitikai összetevők: nyersfehérje 8% · nyersrost 26%
| Termék ID: | #3395810 |
| EAN kód: | 4018761142118 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | natúr |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | natúr |
| Mennyiség: | 1,7 kg |
| Specialitássss: | bio |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| Termék hosszúsága: | 15 cm |
| Termék magassága: | 30 cm |
| Termék szélessége: | 60 cm |