bunnyNature - my favorite Hay from nature conservation meadows Bio- Homoktövis 100g - KIFUTÓ
0 / 5
0 / 5
Természetvédelmi mezőkről származó széna bio homoktövissel törpenyulak & rágcsálók részére A csodálatos természetvédelmi mezőkről származó széna egyesül a C-vitamin bomba homoktövissel. Kombinálva kiváló ízvilág a törpenyulak és rágcsálók számára, különösen a homoktövis gyümölcsös- ségének köszönhetően. Ez a fantasztikus eledel ötvözi a rostokban gazdag és változatos szénát és az ízletes, vitamindús és tápanyagokban gazdag ho- moktövist. Még az immunrendszernek is jót tesz ez a harapnivaló!
| Termék ID: | #3394819 |
| EAN kód: | 4018761142521 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | homoktövis |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | homoktövis |
| Mennyiség: | 100 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_336473240 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 17 cm |
| Termék szélessége: | 32 cm |