bunnyNature - my favorite Hay from nature conservation meadows PARSNIPS & SWEET PEPPER 100g - KIFUTÓ
5 / 5
5 / 5
Természetvédelmi mezőkről származó széna pasztinákkal és paprikával törpenyulak & rágcsálók részére Nemcsak a színkombináció csodálatosan harmonikus, a természetvédelmi mezőről származó széna és a zöldség kombinációja is nagyszerűen működik. Egyrészt a különféle ropogós növények és gyógynövények, másrészt a kissé édes ízű, vitaminokban és tápanyagokban gazdag pasztinák és paprika.
| Termék ID: | #3395518 |
| EAN kód: | 4018761142545 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | paszternák, parika |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | paszternák, parika |
| Mennyiség: | 100 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_336480317 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 17 cm |
| Termék szélessége: | 32 cm |