bunnyNature - my favorite Hay from nature conservation meadows PUMPKIN 100g - KIFUTÓ
0 / 5
0 / 5
Természetvédelmi mezőkről származó széna sütőtökkel törpenyulak & rágcsálók részére A sütőtök aromás ízével minden kisemlősnek egy igazi csemege.
| Termék ID: | #3394112 |
| EAN kód: | 4018761142576 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | tök |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | tök |
| Mennyiség: | 100 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_461321701 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 17 cm |
| Termék szélessége: | 32 cm |