bunnyNature - my favorite Hay from nature conservation meadows PURE 100g - KIFUTÓ
5 / 5
5 / 5
Természetvédelmi mezőkről származó tiszta széna törpenyulak & rágcsálók részére Ez az elképzelhető legtisztább és legtermészetesebb széna, mert a természetvédelmi területek kezeletlenül olyan növény és gyógynövény változatosságnak adnak otthon, amely nem található meg más mezőkön. A természetvédelmi mezőket is kaszálni kell (késői vágási időponton), mert csak így lehet fenntartani a növények sokféleségét és ezáltal vonzerejüket az állatvilág számára. A meleg levegőn történő szárítás is egyedülálló, természetesen CO2-semleges, így minden tápanyag és vitamin megmarad, és a nap nem pusztítja el azokat.
| Termék ID: | #3393722 |
| EAN kód: | 4018761142514 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | natúr |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | natúr |
| Mennyiség: | 100 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_336480411 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 17 cm |
| Termék szélessége: | 32 cm |