bunnyNature - my favorite Hay from nature conservation meadows SUNFLOWER & MALVA BLOSSOMS 100g - KIFUTÓ
0 / 5
0 / 5
Természetvédelmi mezőkről származó széna napraforgó- és mályvavirággal törpenyulak & rágcsálók részére Ez különösen csiklandozza az állatok érzékeny érzékszerveit. A virágok csodálatosan finom textúrája tökéletes ellentétben áll a ropogós szénával. Egyrészt sokáig rágcsálhatók a rostban gazdag szénaszálak, ami jelentősen hozzájárulhat a fogkopáshoz. Másrészt a finom, édes ízű virágok tökéletesen kiegészítik a szénából készült eledelt.
| Termék ID: | #3394801 |
| EAN kód: | 4018761142552 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | napraforgó, mályvavirág |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Ízesítés: | napraforgó, mályvavirág |
| Mennyiség: | 100 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_336480545 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 17 cm |
| Termék szélessége: | 32 cm |