Kádár Dani - Alföldi széna kamillával 800g
5 / 5
5 / 5
Természetes, friss, illatos dél alföldi réti széna kamillával nyulak és rágcsálók számára. Kiváló minőségű, 100%-ban természetes, kézzel válogatott, pormentes, káros anyagoktól mentes füfélét tartalmaz.
| Termék ID: | #3393209 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Aroma: | kamilla |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Ízesítés: | kamilla |
| Mennyiség: | 800 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_416162865 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 35 cm |
| Termék szélessége: | 45 cm |