Samerberger - réti széna 1kg - 2. kaszálás
0 / 5
0 / 5
A Samerberger réti széna friss finom füvekből, egészséges és tápláló lóheréből, vitaminban és ásványianyagban gazdag vadon termő gyógynövényekből áll, amelyek mind a legjobb bio minőségűek. A Samerberger bio széna termesztése ásványi műtrágyák és vegyi növényvédő szerek nélkül történik. A kézi feldolgozásnál és csomagolásnál a legnagyobb gondosságra és a legmagasabb minőségre ügyelnek. A Samerberger bioszénákat szigorúan az EK bioszabályozásának előírásai szerint állítják elő.
| Termék ID: | #3393229 |
| EAN kód: | 610074904540 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Aroma: | natúr |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Feldolgozási idő: | 2 |
| Ízesítés: | natúr |
| Mennyiség: | 1 kg |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_411121518 |
| Termék hosszúsága: | 15 cm |
| Termék magassága: | 60 cm |
| Termék szélessége: | 40 cm |