Samerberger - réti széna 4kg - 2. kaszálás
5 / 5
5 / 5
A Samerberger réti széna friss finom füvekből, egészséges és tápláló lóheréből, vitaminban és ásványianyagban gazdag vadon termő gyógynövényekből áll, amelyek mind a legjobb bio minőségűek. A Samerberger bio széna termesztése ásványi műtrágyák és vegyi növényvédő szerek nélkül történik. A kézi feldolgozásnál és csomagolásnál a legnagyobb gondosságra és a legmagasabb minőségre ügyelnek. A Samerberger bioszénákat szigorúan az EK bioszabályozásának előírásai szerint állítják elő.
| Termék ID: | #3393227 |
| EAN kód: | 609728901684 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Aroma: | natúr |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Feldolgozási idő: | 2 |
| Ízesítés: | natúr |
| Mennyiség: | 4 kg |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_411121723 |
| Termék hosszúsága: | 30 cm |
| Termék magassága: | 70 cm |
| Termék szélessége: | 50 cm |