Versele-Laga - Nature Timothy Hay 1kg
0 / 5
0 / 5
A Nature Timothy Hay az alaptakarmány elengedhetetlen része. Finom illatú timothy széna magas nyersrost-tartalommal biztosítja a jó emésztést és az egészséges fogakat
| Termék ID: | #3395448 |
| EAN kód: | 5410340241912 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | natúr |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Feldolgozási idő: | 2 |
| Ízesítés: | natúr |
| Mennyiség: | 1 kg |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_390388514 |
| Termék hosszúsága: | 14 cm |
| Termék magassága: | 25 cm |
| Termék szélessége: | 40 cm |