Versele-Laga - Nature Timothy Hay Cékla és Paradicsom 500g
0 / 5
0 / 5
Versele-Laga Nature Timothy Hay céklával és paradicsommal gazdagítva Finom illatú timothy széna magas nyersrost-tartalommal biztosítja a jó emésztést és az egészséges fogakatCékla és paradicsom tele C vitaminnal és antioxidánsokkal az egészséges háziállatok számára
| Termék ID: | #3393601 |
| EAN kód: | 5410340241943 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | zöldség |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Feldolgozási idő: | 2 |
| Ízesítés: | zöldség |
| Mennyiség: | 500 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_199369122 |
| Termék hosszúsága: | 20 cm |
| Termék magassága: | 20 cm |
| Termék szélessége: | 25 cm |