Versele-Laga - Nature Timothy Hay fehér répa, paprika 500g
5 / 5
5 / 5
Versele-Laga Nature Timothy Hay fehér répával és paprikával gazdagítva Finom illatú timothy széna magas nyersrost-tartalommal biztosítja a jó emésztést és az egészséges fogakatCékla és paradicsom tele C vitaminnal és antioxidánsokkal az egészséges háziállatok számára
| Termék ID: | #3393885 |
| EAN kód: | 5410340241929 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | zöldség |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Feldolgozási idő: | 2 |
| Ízesítés: | zöldség |
| Mennyiség: | 500 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_264943625 |
| Termék hosszúsága: | 20 cm |
| Termék magassága: | 20 cm |
| Termék szélessége: | 25 cm |