Versele-Laga - Prestige Hay Hegyi széna kamillás 500g
4 / 5
4 / 5
Versele-Laga Prestige Hay hegyvidéki, kamillás széna Az ipari területektől távol, az Alpok lejtőin kaszált friss illatú, pormentes, napon szárított széna, minden nyúl és rágcsáló (hörcsög, csincsilla, tengerimalac stb. ) alapelesége. Megnövelt rosttartalma miatt a rostszegény életmód hatására kialakult számos betegség kiküszöbölhető. A kisállatok táplálkozásának nagy részét a széna teszi ki, túlzott fogyasztása sem okoz elhízást, segít az emésztési rendellenességek kialakulásának megelőzésében, rágása elősegíti a fogak koptatását.
| Termék ID: | #3395618 |
| EAN kód: | 5410340241820 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu, Hörcsög, Egér, Patkány |
| Aroma: | kamilla |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Feldolgozási idő: | 2 |
| Ízesítés: | kamilla |
| Mennyiség: | 500 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_122838664 |
| Termék hosszúsága: | 10 cm |
| Termék magassága: | 25 cm |
| Termék szélessége: | 35 cm |