Vitakraft - Vita Verde Széna Nature Plus csalán 500g
0 / 5
0 / 5
A VitaVerde® széna pusztán természetes termék, gondosan betakarítva és szárítva, hogy a természetes vitaminok nagyrészt megmaradjanak. Tápláló csalánnal dúsított, amely anyagcserét fokozó hatásáról ismert. A magas rosttartalom miatt serkenti az állatok emésztését és elősegíti a fogak kopását is.
100% természet
Csalánnal dúsított
Természetes vitaminokkal és ásványi anyagokkal
Magas nyersrost-tartalom
Válogatott és csomagolt
| Termék ID: | #3393557 |
| EAN kód: | 4008239130693 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Aroma: | csalán |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Ízesítés: | csalán |
| Mennyiség: | 500 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_322046995 |
| Termék hosszúsága: | 12 cm |
| Termék magassága: | 30 cm |
| Termék szélessége: | 30 cm |