Vitakraft - Vita Verde Széna Nature Plus vadrózsa 500g
0 / 5
0 / 5
VitaVerde® széna tisztán természetes termék, gondosan betakarítva és szárítva, hogy a természetes vitaminok nagyrészt megmaradjanak. A változatosság kedvéért ez a széna aromás vadrózsa szirommal gazdagodik. A magas rosttartalom miatt serkenti az állatok emésztését és elősegíti a fogak kopását!
100% természet
Vadrózsa szirmaival gazdagítva
Természetes vitaminokkal és ásványi anyagokkal
Magas nyersrost-tartalom
| Termék ID: | #3395594 |
| EAN kód: | 4008239130709 |
| Állatfajta: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Aroma: | vadrózsa |
| Export Kategória: | Madár- és rágcsálóeledel |
| Faj: | Nyúl, Tengerimalac, Csincsilla, Degu |
| Ízesítés: | vadrózsa |
| Mennyiség: | 500 g |
| Számára: | Csincsilláknak, Nyulaknak, Tengerimalacoknak |
| termék azonosító: | unas_313485690 |
| Termék hosszúsága: | 12 cm |
| Termék magassága: | 30 cm |
| Termék szélessége: | 30 cm |