DJI - Szivacsos habpárnás DJI FPV rendszer (CP.TR.00000009.01)
0 / 5
0 / 5
The DJI FPV Goggles Sponge Foam Padding is a thicker and softer option for users, improving comfort and effectively blocking light. Gyártói információk Gyártó neve: DJI Europe B. V. Email: dealer. nl@dji. com Ország: NL Város: Barendrecht Cím: LA 2992, 49B01 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: DJI Europe B. V. Email: dealer. nl@dji. com Ország: NL Város: Barendrecht Cím: LA 2992, 24569
| Termék ID: | #3687959 |
| Bruttó tömeg: | 690 g |
| Hosszúság: | 15,00 cm |
| Magasság: | 30,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 10 db. |
| Nettó tömeg: | 690 g |
| Szélesség: | 2,20 cm |
| Termék neve: | Szivacsos habpárnás DJI FPV rendszer |
| Vámtarifaszám: | 3926909790 |