Gens ace - Charge Cable: 4.0mm bullet to Deans(T) 4.0mm (GEA4M2D)
0 / 5
0 / 5
2S 4.0 mm Bullet power cable for Deans(T) Power up your RC devices seamlessly and reliably with the 2S 4.0mm Bullet to Deans(T) power cable. This high-quality cable provides a secure connection between your battery and device, ensuring smooth and efficient operation during every session. With its sturdy construction and precision connectors, you can enjoy peace of mind and confidence that your equipment will be powered safely and efficiently. Manufacturer Gens AceModel GEA4M2DConnectors 4mm Bullet, Deans(T) Gyártói információk Gyártó neve: Genspow GmbH Email: info@genspow. de Ország: DE Város: Korschenbroich Cím: Ottostraße Ottostraße 11, 41352 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Genspow GmbH Email: info@genspow. de Ország: DE Város: Korschenbroich Cím: Ottostr. 11, 41352
| Termék ID: | #3686850 |
| Bruttó tömeg: | 22 g |
| Hosszúság: | 13,00 cm |
| Kategória: | Przewody |
| Magasság: | 2,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 100 db. |
| Nettó tömeg: | 25 g |
| Szélesség: | 7,00 cm |
| Termék neve: | Charge Cable: 4.0mm bullet to Deans(T) 4.0mm |