Gens ace - universal connector set (Deans, XT60, EC3) (GEA005)
0 / 5
0 / 5
Gens Ace universal connector set (Deans, XT60, EC3) In the set you will find 3 types of connectors: Deans, XT60 and EC3. It will work well for RC model enthusiasts and ensure smooth operation of equipment. In addition, it stands out for its solid construction and guarantees safe and high-quality connections. Manufacturer Gens AceModel GEA005Type of connectors Deans, XT60, EC3 Gyártói információk Gyártó neve: Genspow GmbH Email: info@genspow. de Ország: DE Város: Korschenbroich Cím: Ottostraße Ottostraße 11, 41352 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Genspow GmbH Email: info@genspow. de Ország: DE Város: Korschenbroich Cím: Ottostr. 11, 41352
| Termék ID: | #3687306 |
| Bruttó tömeg: | 10 g |
| Hosszúság: | 13,00 cm |
| Kategória: | Konektory |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 72 db. |
| Nettó tömeg: | 4 g |
| Szélesség: | 7,00 cm |
| Termék neve: | Gens ace universal connector set (Deans, XT60, EC3) |