Hobbywing - 3A UBEC 2-6S LiPo feszültségszabályozó (HW86010010) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Hobbywing 3A UBEC 2-6S LiPo voltage regulator A voltage regulator that changes the DC voltage of 5.5-26V to 5V or 6V (adjustable via jumper). It is designed to power the receiver and servos. It works well in model airplanes, cars or boats with electric or internal combustion engines. Subject of the sale is an outlet product due to the lack of original packaging. The regulator is fully operational. ManufacturerHobbywingModelHW86010010 Output current3ADimensions43 x 17 x 7mmWeight11g Gyártói információk Gyártó neve: HOBBYWING TECHNOLOGY CO. , LTD. Email: support3@hobbywing. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Chengxin Road Building 4, 518172 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Email: zgloszenia@innpro. pl Ország: PL Város: Rybnik Cím: Rudzka 65C, 44-200
| Termék ID: | #3686201 |
| Bruttó tömeg: | 24 g |
| Hosszúság: | 18,30 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Nettó tömeg: | 11 g |
| Nettó tömeg (g): | 11 |
| Szélesség: | 11,00 cm |
| Termék neve: | Hobbywing 3A UBEC 2-6S LiPo feszültségszabályozó |
| Tulajdonságok: | Kefe nélküli |
| Vámtarifaszám: | 9032890090 |