Hobbywing - Regulator bezszczotkowy Hobbywing Flyfun 12A-E (HW80020591)
0 / 5
0 / 5
Opis produktu Regulator Hobbywing FlyFun 12A-E FlyFun to lekkie i wszechstronne regulatory do silników bezszczotkowych, bezsensorowych zaprojektowane przez wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii półprzewodnikowej o doskonałych właściwościach. Kartą programowania LED (do kupienia oddzielnie) lub drążkiem nadajnika możemy zaprogramować regulator odpowiednimi parametrami. Programowalne funkcje regulatora to hamulec, typ akumulatora, łagodny start, timing i napięcie odcięcia silnika. Urządzenie posiada również zabezpieczenia termiczne i utraty sygnału. Pozostałe Specyfikacja Nazwa produktuFlyFun 12A Numer produktu80020591Prąd ciągły i chwilowy12A / 15AIlość Cel LiPo2-4S / 5-12 NiMH/NiCDWyjście BEC5V / 2A Programowanie ESC z karty programowania LED AktywneRozmiar38 x 18 x 7 mmWaga19 gram DedykowaneSamoloty, helikopteryMaks. prędkość silnika2 bieguny - 210 000 RPM 6 biegunów - 70 000 RPM 12 biegunów - 35 000 RPM Gyártói információk Gyártó neve: HOBBYWING TECHNOLOGY CO. , LTD. Email: support3@hobbywing. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Chengxin Road Building 4, 518172 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Email: zgloszenia@innpro. pl Ország: PL Város: Rybnik Cím: Rudzka 65C, 44-200
| Termék ID: | #3686518 |
| Bruttó tömeg: | 25 g |
| Hosszúság: | 3,80 cm |
| Magasság: | 0,70 cm |
| Nettó tömeg: | 19 g |
| Nettó tömeg (g): | 19 |
| Szélesség: | 1,80 cm |
| Termék neve: | Regulator bezszczotkowy Hobbywing Flyfun 12A-E |
| Tulajdonságok: | Kefe nélküli |