Hobbywing - Xerun 300 mm-es érzékelő kábel (HW30850103) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Część zamienna Hobbywing - kabel sensora 300 mm do silników Xerun. Gyártói információk Gyártó neve: HOBBYWING TECHNOLOGY CO. , LTD. Email: support3@hobbywing. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Chengxin Road Building 4, 518172 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Email: zgloszenia@innpro. pl Ország: PL Város: Rybnik Cím: Rudzka 65C, 44-200
| Termék ID: | #3684471 |
| Bruttó tömeg: | 15 g |
| Hosszúság: | 17,90 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Nettó tömeg: | 8 g |
| Szélesség: | 11,00 cm |
| Termék neve: | Hobbywing Xerun 300 mm-es érzékelő kábel |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |