Satel - INTEGRA 64 Plus_HU (INTEGRA64Plus_HU)
0 / 5
0 / 5
16-64 zónás riasztóközpont-alaplap, 32 partíció, 16-64 kimenet, telefonkommunikátor, 2+1.5 A táp Termékcsalád: Integra, Bemenetek maximális száma: 64, Bemenetek száma: 16, Particiók száma: 32, Objektumok száma: 8, Kimenetek maximális száma: 64, Kimenetek száma: 16, Felhasználók száma: 192, Csatlakoztatható kommunikátorok: GSM/GPRS/ETHERNET/868 MHz rádió, Csatlakoztatható kezelők maximális száma: 8, Csatlakoztatható bővítők maximális száma: 64, Alaplapi kommunikátorok: PSTN, Készülékház: 0, Eseménymemória mérete: 6143, Alapértelmezett ellenállásérték: 2,2 kOhm EOL, 1,1 kOhm DEOL, Állítható ellenállás értékek: Igen, modulonként szabadon, BUS: SATEL 1 kezelői 2 bővítői BUS, Tápfeszültség: 20 VAC (+/- 15%), Tápegység: beépített tápegység, Áramfelvétel: 400 mA, NYÁK mérete: 264 x 134 mm, Doboz mérete: A termékhez külön kell megvásárolni a dobozt, Dobozba helyezhető akkumulátor: doboz nem tartozék, Minősítés: Grade 3 és MABISZ
| Termék ID: | #1932748 |
| Cikkszám: | INTEGRA 64 Plus_HU |
| Alapértelmezett ellenállásérték:: | 2 |
| Alaplapi kommunikátorok:: | PSTN |
| Állítható ellenállás értékek:: | Igen |
| Áramfelvétel:: | 400 mA |
| Bemenetek maximális száma:: | 64 |
| Bemenetek száma:: | 16 |
| BUS:: | SATEL 1 kezelői 2 bővítői BUS |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma:: | 64 |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma:: | 8 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok:: | GSM/GPRS/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Doboz mérete:: | A termékhez külön kell megvásárolni a dobozt |
| Dobozba helyezhető akkumulátor:: | doboz nem tartozék |
| Eseménymemória mérete:: | 6143 |
| Felhasználók száma:: | 192 |
| Kimenetek maximális száma:: | 64 |
| Kimenetek száma:: | 16 |
| NYÁK mérete:: | 264 x 134 mm |
| Objektumok száma:: | 8 |
| Particiók száma:: | 32 |
| Tápegység:: | beépített tápegység |
| Tápfeszültség:: | 20 VAC (+/- 15%) |
| Termékcsalád:: | Integra |