NaturCleaning - Relax kisállat sampon koncentrátum levendula és jojoba olajjal 250ml
0 / 5
0 / 5
Kiválóan tisztítja, hidratálja és regenerálja kedvencünk (kutya, macska) bőrét és a szőrzetét. Rendszeres használatával a szőrzet selymes fényűvé, puhává és könnyen fésülhetővé válik. Nem okoz bőrirritációt, így érzékeny bőrű kisállatoknál is alkalmazható. Langyos vízzel nedvesítsük be a kutya vagy macska szőrét, bőrét. Samponozzuk be a nedves szőrzetet habképződésig, majd a habot kevés vízzel felhigítva dörzsöljük alaposan a kutya bundájába. Hagyjuk hatni 3 percet, majd nagyon alaposan öblítsük ki a sampont az állat bundájából. Pumpás adagolójának köszönhetően gazdaságosan és könnyen adagolható. A koncentrátum ötszörösére higítható.
| Termék ID: | #7199180 |
| Csomagolási hosszúság: | 5.0 cm |
| Csomagolási magasság: | 21.0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5.0 cm |
| Felhasználási terület: | Higiénia |
| Kiszerelés: | Darabos/Csomagos |
| Kiszerelés régi: | Kis kiszerelésű |
| Környezetbarát: | 1 |
| Márka badge 2: | 6 |