Cattara - Bovec 2 (13355)
4 / 5
4 / 5
A sátor bejárata belsejében és kívül is cipzárral, és szúnyoghálóval van ellátva, amely védelmet nyújt a szúnyogok és más kis rovarok ellen. Az oldalakon nagy, nyitott ablakok találhatók az optimális légáramlás érdekében. A sátor anyaga (PU 5000 mm) vízmentes és könnyen hordozható 75 x 9 cm csomagnak köszönhetöen.
méretek: 245 x 145 x 95 cm
2 személyes
anyag: fólia PE 110g/m2 / 190T poliészter
vízmentes: igen - PU 5000 mm
csomag mérete: 75 x 9 cm
szúnyugháló: igen
ablak: igen
súly: 2 kg
| Termék ID: | #6373753 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Bejáratok száma: | 3 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Nincs |
| Férőhelyek száma: | 2 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 95 cm |
| Összecsomagolt méret: | 75 x 9 cm |
| Strandsátor: | Igen |
| Tömeg: | 2 kg |