Easy Camp - Meteor 200
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Easy Camp Modell: Meteor 200 Jellemzők Egyszerű, könnyű, kétszemélyes sátor kempingezőknek, kirándulóknak. Férőhely: 2 Bejárat: 1 Rudazat: üvegszál, 7,9 mm Csomagolt méret: 60 x 10 cm Tömeg: 2,4 kg Belső méret(sz/h/m): 210 x 140 x 100 cm Külső méret(sz/h/m): 260 x 160 x 110 cm Vízállóság: 1500 mm Külső anyag: 185T poliészter, PU-kenés Belső anyag: légáteresztő poliészter Padlózat anyaga: politeilén
| Termék ID: | #6373725 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Alapterület: | 260 x 160 cm |
| Bejáratok száma: | 1 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Nincs |
| Férőhelyek száma: | 2 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 110 cm |
| Összecsomagolt méret: | 59 x 15 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 2.9 kg |