Hannah - Tycoon 2
0 / 5
0 / 5
A Hannah Tycoon 2 Sátor ideális választás a természetben kalandozáshoz. Két rúdból álló konstrukció, amely külső és belső elosztása segítségével védi Önt az esőtől. Extra ponyvával gyárották, amely lehetőséget ad Önnek a védett helyen főzni. Bejárata dupla nyílással ellátott, így jó szellőzést biztosít. Két fő számára ideális, egy könnyebb utazáshoz. 3000 mm-ig vízálló.
| Termék ID: | #6373700 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Bejáratok száma: | 1 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 2 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 115 cm |
| Összecsomagolt méret: | 16 x 45 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 3 kg |