High Peak - Ancona 5
5 / 5
5 / 5
A High Peak Ancona 5 egy alagútsátor kempingezéshez. A nagy előtérnek levehető padlórésszel és kelléktartóval rossz időjárás esetén nagy hasznát veszi. Az alagútváz a belső tér hatékony kihasználását teszi lehetővé. alagútsátor, kétponyvás 2 hálórész tágas előtér elülső és oldalsó bejárat a levehető falnak köszönhetően a két különálló hálórész egy közös hálóvá alakítható a kinyitott ajtó acélcsövek segítségével történő kitámasztásával vízszintes napellenző hozható létre a bejáratot szellős szúnyogháló védi a sátor részét képezi egy önálló szigetelőalátét is Specifikációk: személyek száma: 5 bejáratok száma: 2 méretek: 465 × 310 × 200 cm összecsomagolt sátor méretei: 64 × 24 × 21 cm súly: 11,04 kg külső sátor vízállósága: 3000 mm H2O Anyag: külső sátor: 190T Poliészter PU padlórész: PE támasztócsövek: üveggyapot ø 11 mm
| Termék ID: | #6373713 |
| Alagút sátor: | Igen |
| Alapterület: | 210 x 300 cm |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Nem |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 5 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 185 cm |
| Összecsomagolt méret: | 64.5 x 23 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 12.8 kg |