High Peak - Nevada 3
5 / 5
5 / 5
Háromszemélyes sátor előtérrel Klasszikus megjelenésű, kétrétegű iglu sátor 1,24 m2-es előtere frontoldali bejárattal rendelkezik, a hálótér friss levegőjét pedig 1 db szellőzőnyílás biztosítja. A belső, cipzárral zárható hálótér páraáteresztő anyagból készült, padlója masszív polietilén, ajtaja pedig a nyugodt éjszaka érdekében szúnyoghálóval van ellátva. A sátor varrásait védőszalag óvja az átázástól. Ideális választás ez a sátor túrázáshoz, általános kempingezéshez.
| Termék ID: | #6373767 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Alapterület: | 210 x 180 cm |
| Bejáratok száma: | 1 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 3 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 120 cm |
| Összecsomagolt méret: | 51 x 16 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 3.6 kg |