High Peak - Tessin 5
0 / 5
0 / 5
Gyártó: High Peak Modell: Tessin 5 Tulajdonságok:
Férőhelyek: ötszemélyes
Forma, stílus: dóm
Bejáratok száma: kettő
Hálófülke mérete: 300 x 220 cm
Előtér: igen
Előtér mérete: 160 x 300 cm
Belső sátor anyaga: 100 poliészter, lélegző
Aljzat anyaga: polietilén
Külső sátor vízállósága: 2000 mm
Rudazat: üvegszálas
Csomagolt méret: 61 x 22 cm
Súly: 7,3 kg
Hálófülkék száma: egy
UV álló anyag: nem
Belső sátor magasság: 170 cm
| Termék ID: | #6373712 |
| Alagút sátor: | Igen |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 5 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 190 cm |
| Összecsomagolt méret: | 60 x 21 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 7.2 kg |