Husky - Boston 4 New
0 / 5
0 / 5
Családi sátor 4 fő részére egy tágas előcsarnok kivehető padlóval és 2 bejárattal rendelkezik. Egy praktikus rovarháló is a részét képezi. Husky Családi Sátor BOSTON NEW 4 személyes zöld 2020, acél csapokat, javítókészletet, kompressziós házat tartalmaz.
| Termék ID: | #6373836 |
| Alagút sátor: | Igen |
| Alapterület: | 60 x 30 cm |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Nincs |
| Férőhelyek száma: | 4 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Összecsomagolt méret: | 60 x 30 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 14.4 kg |