Husky - Boston 5
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Husky Modell: Boston (5 persons) Tulajdonságok 5 személyes Bejárat: 3 Szúnyoghálóval Stabil, tartós anyagból Vízálló Több kiszögelési pont is található rajta Súly: 9 kg Külső része : sűrű szövésű, poliészter bevonatú poliuretán és szilikon. Ezek fokozott védelmet nyújtanak az UV - sugárzás ellen, Belső része 100% poliészter
| Termék ID: | #6373726 |
| Alagút sátor: | Igen |
| Alapterület: | 470 x 310 cm |
| Bejáratok száma: | 3 |
| Dómsátor: | Nem |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 5 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 190 cm |
| Összecsomagolt méret: | 65 x 23 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 9.5 kg |