Pinguin - Campus 4 (1291)
0 / 5
0 / 5
A Pinguin Campus 4 sátor négy fő befogadására alkalmas. A tágas belső, a széles előtér és a variálható bejáratok kényelmes férőhelyet biztosítanak. Összeállítása gyors és egyszerű.
| Termék ID: | #6373873 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Alapterület: | 400 x 270 cm |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 4 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 160 cm |
| Összecsomagolt méret: | 60 x 21 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 7.5 kg |