Pinguin - Horizon 3 (1155)
0 / 5
0 / 5
A cseh Pinguin gyártó tágas Horizon sátorja népszerű a bejárat és a nagy folyosó változatossága miatt, ami nagyon rugalmas és kényelmes. A Pinguin többfunkciós, könnyen felépíthető Horizon túrasátra 3-4 fő részére készült. Kirándulások széles skálájára alkalmas. A sátor kiemelkedő a tágas előterével, amely a hátizsákok tárolására vagy akár főzésre is alkalmas. A padlóanyag laminált polietilénből készült, amely Horizon-ban szövött RipStop szerkezettel rendelkezik, ami növeli az erőt és a tartósságot. A szerkezet laminált rudakból készül. A Pinguin Horizon sátor fő előnyei: gyorsan és egyszerűen felállítható tágas előtér magasszintű stabilitás és erős szerkezet bejáratok változatossága 2 szellőző nyílás beázás elleni védelemmel 3 rudas szerkezet, 1 pontos keresztezéssel rudak: laminált 8,5 mm 19x sátorcövek
| Termék ID: | #6373780 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Alapterület: | 365 x 220 cm |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 3 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 130 cm |
| Összecsomagolt méret: | 47 x 24 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 4.9 kg |