Pinguin - Scout 2-3 (1284)
0 / 5
0 / 5
Az univerzális, könnyű Scout sátor a Pinguitől alkalmas számos túratevékenységre. A könnyű súlyának és egyszerű kezelhetőségének köszönhetően ideális kezdőknek. A praktikus Pinguin Scout sátor mindenkinek ajánlott akik nem akarnak extrém körülmények között sátrazni, ennek ellenére egy minden igényt kielégítő és könnyű sátorra van szükségük. A multifunkcionális Scoutot használhatjuk vízitúrán vagy fesztiválon is. A klasszikus kupolás konstrukciójának köszönhetően nagyon stabil és valóban egyszerű felállítani. A vastag sátoralj az innovatív RipStop technológiával készült. A Pinguin Scout sátor előnyei:kupolásönhordó konstrukcióelőtér a csomagok tárolásárakönnyű súlykét szellőző nyílás2 rudas szerkezet, 1 pontos keresztezésselrudak: laminált 8,5 mm12x sátorcövek
| Termék ID: | #6373834 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Alapterület: | 280 x 150 cm |
| Bejáratok száma: | 1 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Nincs |
| Férőhelyek száma: | 3 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 110 cm |
| Összecsomagolt méret: | 46 x 19 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 3.2 kg |