Pinguin - Storm 2 (4926)
0 / 5
0 / 5
Storm 2 rendkívül tágas, alagút formájú sátor a Pinguintől. Alacsony profilja miatt biztonságos még a rendkívül szeles, viharos időjárás esetén is. A Storm 2 univerzális túrasátor a sikeres cseh Pinguin cégtől mely két főre nyújt maximális kényelmet. A többi alagútformájú sátorhoz hasonlóan a Storm 2 sem rendelkezik önhordó szerkezettel. Ezt a tényt azonban teljes mértékben ellensúlyozza a sátor számos más tagadhatatlan előnye, mint például az egyszerű szerkezet, előnyösen kihasználható belső tér és a könnyű súly. A Pinguin Storm 2 sátor fő előnyei: alagút forma masszív és ellenálló vízhatlan külső sátor és aljzat két bejárat egyszerű felépítés nagy előtér 1-2 fő részére leragasztott varratok 3 szellőző nyílás beázás elleni védelemmel hálófülke nélkül felállítható külső sátor hálófülke nélküli súly: 2,9 kg 3 rúd rudak: laminált 8,5 mm 17x sátorcövek
| Termék ID: | #6373837 |
| Alagút sátor: | Igen |
| Alapterület: | 230 x 110 cm |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 2 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 100 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 4 kg |