Pinguin - Taifun 3
0 / 5
0 / 5
A rendkívűl stabil Taifun 3 sátor a Pinguintől ideális választás kempingezéskor, túrázásra vagy akár fesztiválokra is. A sátor felállítható a belső hálófülke nélkül is, így egy szellőssebb tetőt nyújtva a fejünk fölé a forró éjszakákon. Praktikus Taifun 3 túrasátor az ismert cseh Pinguin gyártótól két előtérrel. A sátor nagyon jó minőségű szilárd laminált szerkezettel rendelkezik, melynek köszönhetően rendkívűl stabil. Ezt a modellt önállóan, a belső hálófülke nélkül is fel lehet állítani. A Pinguin Taifun 3 sátor fő előnyei:önállón felállítható külső sátor2 magas előtér 128 cmkét bejáratmasszív szerkezetstabilitás nehéz körülmények között isleragasztott varratok2 szellőzőnyílás a kupolában, beázás elleni védelemmel3-4 fő részére4 rudas szerkezet, 5 pontos keresztezésselrudak: laminált 8,5 mm 8,5 mm 16x sátorcövek
| Termék ID: | #6373781 |
| Alagút sátor: | Nem |
| Alapterület: | 305 x 220 cm |
| Bejáratok száma: | 2 |
| Dómsátor: | Igen |
| Előtér: | Van |
| Férőhelyek száma: | 4 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 128 cm |
| Összecsomagolt méret: | 45 x 22 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 5.2 kg |